Uszkodzony komputer? Odzyskaj dane!

Uszkodzony komputer? Odzyskaj dane!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiele osób nie wie jak przeprowadzić odzyskiwanie danych. Łódź jest miastem, gdzie możesz udać się do wielu specjalistów jak www.skylab-serwis.pl/odzyskiwanie-danych/ , w którzy pomogą Ci z takim problemem. Jednak bardzo często samemu można przeprowadzić odzyskiwanie danych. Łódź, Warszawa, czy też inne miasta – po co masz wydawać pieniądze na specjalistów, skoro samemu możesz odzyskać część danych?

 

Odzyskiwanie danych z komputerów w serwisie w Łodzi jest bardzo częstą czynnością dla pracowników.1221173636363(16)
Odzyskiwanie danych z komputerów w serwisie w Łodzi jest bardzo częstą czynnością.

 

Jak odzyskać dane samemu?
Zależy przede wszystkim od tego w jaki sposób straciłeś informacje. Często odzyskiwanie danych wymaga po prostu podpięcia nośnika, kilka przykładów, które mnie spotkały:

  • Spalona karta graficzna w komputerze – wystarczyło podpiąć dysk pod inny komputer.
  • Popsucie matrycy w laptopie – wystarczyło podpiąć laptopa pod monitor zewnętrzny.

To są dwa przykłady gdzie można samemu przeprowadzić odzyskiwanie danych. Łódź co prawda jest miastem, gdzie można takie zadanie zlecić specjaliście, jednak po co wydawać na taką czynność pieniądze?

 

1221173636363(32)
Wiele plików jesteś tez w stanie odzyskać za pomocą programów do odzyskiwania danych. Jednak to jest znacznie bardziej wymagające zadanie. Jeżeli nie są to istotne dane, to możesz poeksperymentować. Jednak jeżeli są to pliki, na których CI zależy to ja bym poszukał specjalisty np. w Łodzi, ponieważ wolałbym, żeby zajął się tym profesjonalista, który wie co robi. Odzyskiwanie danych w nieumiejętny sposób może tylko pogorszyć sytuację.

 

 
Jednak jeżeli straciłeś pliki nie wskutek ich usunięcia, a np. uszkodzenia matrycy, albo karty graficznej, to zamiast iść do specjalisty np. w Łodzi spróbuj je odzyskać na własną rękę.

 

Bez kategorii